Jdi na obsah Jdi na menu

Úklidová firma Zeman - o nás:

 

     Úklidové práce provádíme od roku 1998. Od počátku byla činnost zaměřena především na poskytování pravidelných úklidových služeb pro Komerční banku, a.s. Později byl okruh našich zákazníků rozšířen o státní organizace, školní zařízení i soukromé firmy. 

     Pro naše klienty zajišťujeme pravidelný úklid i jednorázové úklidové práce, jako je např. čištění koberců nebo mytí oken.

     Značnou část naší klientely tvoří i soukromé osoby, pro něž zajišťujeme úklid domácností (byty, rodinné domy). Jedná se zejména o mytí oken, mytí žaluzií, čištění koberců, čištění sedacích souprav, úklid po malování a další. V poslední době jsme naše služby rozšíříli o úklid staveb a to jak rodinných domů, tak i větších komerčních objektů.

     Oblast, v níž jsme zpočátku prováděli úklid byla zejména Kladno a okolí, ale již mnoho let se nám daří úspěšně poskytovat úklid v hlavním městě Praha a v celém Středočeském kraji.

     Úklidové práce jsou prováděny zkušenými a prověřenými zaměstnanci, kteří pravidelně procházejí školením o používání nových úklidových technologií a bezpečnosti práce.

       Máme vypracován systém kontrol provádění úklidu, na jakékoli podněty a žádosti ze strany klienta jsme schopni v zájmu zajištění maximální spokojenosti urychleně reagovat.

     Při poskytování úklidových služeb používáme výkonnou profesionální techniku a úklidové prostředky odpovídající platným normám.

      Máme uzavřeno pojištění za škodu vzniklou provozní činností u Pojišťovny Allianz s limitem pojistného plnění 2.000.000,-Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Odkazy:

 

 

optimalizace PageRank.cz,Drevene hracky,Kamenictví,Špaletová okna, kastlová okna,