Jdi na obsah Jdi na menu

S jakým předstihem je nutné úklidové služby objednat?

Úklid se snažíme zajišťovat v co možná nejkratších lhůtách, je možné objednat úklidové práce i den předem. V jarním a předvánočním období, kdy je o úklid zvýšený zájem, však doporučujeme včasnější rezervaci.

Kolik mě bude stát čištění koberců v bytě?

Cena za čištění koberců je vypočítávána dle počtu metrů čtverečních, čištění 1 metru koberce stojí cca 15,- Kč v závislosti na znečištění. Do ceny jsou započítávány pouze skutečně čištěné plochy, tzn. že plocha zastavěná nábytkem, se kterým nechcete hýbat, se nepočítá. Průměrná cena za čištění koberců v bytě 3+1 bývá zhruba 600,-Kč. 

Jsou ceny konečné?

Ceny uváděné v ceníku našich služeb jsou konečné - NEJSME PLÁTCI DPH. K ceně služeb je nutné pouze připočítat cenu za dopravu - Kladno 50,-Kč, mimo Kladno 7,- Kč za 1km. Při provádění úklidových služeb v Praze účtujeme pouze paušální cenu 200,-Kč, doprava z Kladna do Prahy je ZDARMA.

Jak dlouhá je doba schnutí po čištění koberců?

Vzhledem k tomu, že i pro čištění koberců v domácnostech používáme výkonný profesionální stroj ( 2 sací turbíny, příkon 2400W), je kromě kvalitního čištění také krátká doba schnutí. Záleží na výšce vlasu koberce, zátěžové a nízké koberce jsou suché již po jedné hodině, vyšší koberce, příp. více znečištěné schnou zhruba 2 až 4 hod. Důležitá je rovněž teplota v pokoji a odvětrávání vlhkosti.

Mohu využít úklidových služeb i o víkendu?

Ano, úklid provádíme i o víkendech a svátcích. Cena za služby zůstává stejná jako v pracovní dny, neúčtujeme si žádné příplatky.

Jak se vypočítává cena za mytí oken?

Výpočet ceny za mytí oken se provádí na základě změření celkové myté plochy. Měří se každá mytá strana, tj. pokud máme plastová okna, změříme celou plochu okna včetně rámů a vynásobíme dvěma. Cena za mytí všech oken v bytě 3+1 je cca 700,-Kč, okna v celém rodinném domě myjeme již od 800,-Kč dle množství. 

Kolik stojí čištění sedací soupravy?

Cena za extrakční čištění jednoho sedacího místa se pohybuje v rozmezí od 90,- do 120,-Kč, stejná je cena i za čištění křesla. Čištění sedací soupravy, která má dvě křesla a třímístnou pohovku vás při běžném znečištění bude stát zhruba 600,-Kč.